Linguin

Linguin je sdružení nezávislých jazykových profesionálů, kteří vyznávají stejné hodnoty a pracovní principy – a to především chuť dělat věci poctivě. Nabízíme textové a jazykové služby primárně v oblasti angličtiny, češtiny a slovenštiny. U nás si můžete objednat výuku, doučování a intenzivní kurzy, jazykové poradenství, kvalitní překlady, gramatické a stylistické korektury textů.

Dbáme na individuální přístup ke každému klientovi. Samozřejmostí je spolehlivost a diskrétnost, tj. dodržování zásady práce s každým klientem nebo dokumentem jako s přísně důvěrným. Naši klienti velmi oceňují zejména profesionální a vstřícný přístup ke svým požadavkům.

Zárukou kvality našich služeb je tým kvalifikovaných a zkušených lektorů, překladatelů a tlumočníků. Pro každou zakázku vybíráme nejvhodnější učitele a překladatele dle jazykové kombinace a zaměření jednotlivých projektů.

Garantem služeb a koordinátorem skupiny je Mgr. Barbora Škovierová, autorka čtyř dětských knížek, překladatelka, publicistka a lektorka angličtiny.